TZ: Arteterapie v Ostravě

Od listopadu se rozhodla Ostravská arteterapeutka uskutečnit pro veřejnost několik nových nabídek. Na základě vysoké poptávky veřejnosti se rozhodla pokračovat v kurzech arteterapie pro veřejnost, kterou měli mnozí možnost navštěvovat v loňském roce v Galerii výtvarného umění v Ostravě.

„Sama vím, že lidé mají různé představy a určité očekávání od takového kurzu. Proto jsem se tozhodla zorganizovat hned několik tématicky zaměřených kurzů kratšího trvání a pár intenzivnějších kurzů. V plánu jsou také jednodenní semináře, víkendové kurzy a individuální terapie.“ Místo konání se přesouvá blíže lidem přímo do centra města, do Staré arény.

Můžete se tedy přihlásit na arteterapeutické kurzy, například na:

1. Předvánoční kurz na téma rodinné vztahy I. (11,12/2010, celkem 7, 3-hodinových setkání).

2. Půlroční sebepoznávací kurz I. (11/2010-5/2011, celkem 7, 3-hodinových setkání)

3. Arteterapie pro rodiny I. (11,12/2010, celkem 3, 2-hodinové setkání )

4. Arteterapie pro seniory I. (11/2010-5/20111, celkem 7, 3-hodinových setkání)

5. Zážitkový arte víkend v horské chatě (pá odpopledne-neděle poledne)

Arteterapeutické semináře:

6. Co je to arteterapie a její přístupy s ochutnávkou jedné arte.techniky, (trvání 3hod)

7. Názorné rodinné konstelace (můžete se pokusit najít cestu k řešení problému), (celkem 3,3-hodinová setkání)

8. Můj první dojem a jak jej napravit (2, 3-hodinová setkání)

9. Relaxační odpoledne s arteterapií (trvání 3 hod)

10. Cesta za sny (2, 3-hodinová setkání)

Dále pak můžete vyzkoušet individuální terapii (osobní domluva)

Ceny za nově otevírané kurzy i semináře jsou vskutku přátelské. Pohybují se kolem 100, -/hod. (Rodinné vztahy, Sebepoznávací kurz I., Arteterapie pro seniory). Arteterapie pro rodiny I. (rodina: dospělí 100,-,dítě 50,-) a takový Zážitkový víkend na horské chatě vás vyjde na 2.000,- s plnou penzí. Semináře vycházejí také na 100,-/hod. V ceně jsou zahrnuty už i výtvarné materiály.

„Snažím se lidem nabídnout kvalitu za rozumnou cenu. Myslím si, že každý z nás si zaslouží určitou psychickou hygienu. Kurzy bych doporučila lidem, kteří cítí potřebu dovědět se něco o  sobě, vyřešit si svoje problémy, ale také lidem, kteří si chtějí odpočinout, chtějí zkusit něco nového, zařádit si s barvami a poznat nové lidi. Z minulých kurzů vím, že účastníci našli také pevná přátelství, což je pozitivní vedlejší účinek arteterapeutických kurzů“. Bližší info najdete na: www.Iarteterapie.webnode.cz anebo na t.č: 774 364 437