TZ: Arts&Crafts BAZAAR

Arts&Crafts BAZAAR / Zbrojovka / Brno / 26. 3. 2011 od 11h

burning přivítá příchod jara poslední sobotu v měsíci druhým dílem městského trhu na Zbrojovce. Arts&Crafts BAZAAR se současným uměním, designem, módou, bio potravinami a dalšími dobrotami proběhne v sobotu 26.3 od 11.00. Mladí umělci zde představí své nejnovější práce, vystavovat budou designéři a návrháři z Česka a tentokrát především ze Slovenska, seženete tu od domácí tlačenky až po bio sýry, popíjet můžete svařák, TurbomošT nebo domácí pálenky z jihu Moravy. Atmosféru neopakovatelného místa setkání, kde se čas zastavil, přes den umocní DJs Rádia R a večer rozestaví svoji audio stěnu Sakuvra. Na afterparty Vás provedou junglí zlomených beatů až po půlnoční hard core.

Partner akce je Leporelo + café a design shop v Domě umění, kde s heslem „burningLEPORELO“ dostanete 5% slevu. Dejte si dostaveníčko s přáteli na prvním jarním Arts&Crafts BAZAARu na Zbrojovce. Vstup zdarma.

Seznam prezentujících

Současné umění: Zvrhlý vkus Venduly Chalánkové, Vendula Kramářová, Galerie RAP Artshop Horní konírna.

Design & Fashion: Barbora Fialová, Jana Ševčík, PUNKTURA, Helena Řezníčková, QWAYDANI, BooBak, Sweetshop, RetArt, LuBaLu, Ishri, Adell Inauris, Helmona, Eliška Němcová, Katya, Mrda ti?, Aneta Vlahová, Caravana Artesana, Barbara Mihajilovičová, Kahl el, Vivid.

BIO & Deli: farma Vlaďky Juračkové, TurbomošT, café Tungsram + vinařství Hrdina a dcera + Kokino.

Arts&Crafts BAZAAR, Zbrojovka, Lazaretní 1/7, Brno, 11.00 – ?, facebook. KAŽDOU POSLEDNÍ SOBOTU V MĚSÍCI.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tiskové zprávy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.