Beseda a vernisáž v Chemistry Gallery

Besedy s galeristy / Chemistry Gallery / GHMP / Praha / 12. 5. 2011 v 18h

GALERIE HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY / BESEDY S GALERISTY

Beseda a vernisáž v Chemistry Gallery – čt 12. 5. v 18.00

(U Lužického semináře 11, Praha 1)

Galerie hlavního města Prahy Vám v rámci programu Besedy s galeristy nabízí jedinečnou příležitost prohlédnout si zákulisí zajímavých galerií a seznámit se významnými osobnostmi české kultury.

THE CHEMISTRY GALLERY (www.thechemistry.cz), založená v roce 2008, je jedinečným flexibilním prostředím, které umožňuje pořádání samostatných výstav, aukcí, firemních prezentací, workshopů, umělecky zaměřených projektů a hostování kurátorů. Je prostorem určeným pro seriózní komerční prezentaci děl současných mladých umělců jak z České republiky, tak i ze zahraničí. Cílem galerie je přispět k vzájemnému porozumění a interakci mezi světem umění a veřejností a vyvolat tak zájem o moderní umění a nové umělecké trendy.

V 18.00 galerií zájemce provede Petr Hájek, v 19.00 jsou všichni zváni na vernisáž výstavy hyperrealismu dvou mladých absolventů Akademie výtvarných umění v Praze roku 2010, Zdeňka Trse a Jana Uldrycha (studenti ateliéru realistické malby pod vedením Zdeňka Berana). Výstavu zahájí kurátor Pavel Kappel.

VSTUP VOLNÝ! Prosíme o přihlášení předem na pr@ghmp.cz